Tarihe ve Teknolojiye İlgi Duyan Binlerce Kişiye Ulaşmak İster Misiniz?

Kurumsal Reklam Tanıtımı ve Sponsorluk İçin Doğru Yerdesiniz!

Tarih ve Teknoloji Nedir ve Ne Yapar?

Tarih öğretiminde teknoloji destekli ders planları ve ders etkinlikleri başta olmak üzere tarih öğretiminde teknolojinin her türlü kullanımı üzerine içerikler hazırlayan Tarih ve Teknoloji, birinci elden dijital tarih kaynaklarını teknoloji ile birleştirerek ders etkinliğine dönüştürmeye ve teknolojinin tarih dersine entegrasyonunu sağlamaya çalışmaktadır.

Tüm bu içeriklerle öğretmenlere ilham olmayı ve öğretmen niteliğinin geliştirilmesi çalışmalarına destek olmayı amaçlayan dergi, hazırladığı yayınlarla ve çalışmalarla eğitimde fırsat eşitliğini sağlamaya yönelik projeler de oluşturmaya çalışmaktadır.

Neden Tarih ve Teknoloji’ye Reklam Vermelisiniz?

Tarih ve Teknoloji’nin hedef kitlesi tarihe ve teknolojiye ilgi duyan herkestir. Özellikle tarih öğretmenleri ve öğrenciler hedef kitlenin temelini oluşturmaktadır. Bu doğrultuda Tarih ve Teknoloji’ye bir reklam verdiğinizde ilgi alanı tarih, teknoloji ve eğitim olan kitleye doğrudan ulaşabilirsiniz.

Günde yaklaşık 5.000 kişinin ziyaret ettiği Tarih ve Teknoloji reklamlarınız için doğru adrestir!

Tarih ve Teknoloji web sitemizin yanı sıra Tarih ve Teknoloji Dergisi ile tarihe ve teknolojiye ilgi duyan binlerce öğretmene ulaşabilmek için de reklam verebilirsiniz.

Reklam ve Sponsorluk İletişim Formu

Reklam ve sponsorluk konularında bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. İsterseniz 0546 246 2580 WhatsApp üzerinden veya bilgi@tarihveteknoloji.com e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.