Tarih ve Teknoloji Heritage İstanbul Fuarı’nda!

Tarih ve Teknoloji, Heritage İstanbul Fuarı'nda yer alıyor! Restorasyon, arkeoloji ve müzecilik teknolojilerini tek bir çatı altında buluşturan Heritage İstanbul etkinliği 27-29 Nisan 2017'de Hilton İstanbul'da gerçekleştirilecek.

0 38

Tarih ve Teknoloji Heritage İstanbul Fuarı’nda!

Tarih ve Teknoloji, Heritage İstanbul Fuarı’nda yer alıyor! Restorasyon, arkeoloji ve müzecilik teknolojilerini tek bir çatı altında buluşturan Heritage İstanbul etkinliği 27-29 Nisan 2017’de Hilton İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Tg Expo Uluslararası Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilen, geçtiğimiz yıl 6 binin üzerinde ziyaretçi ağırlayan Heritage İstanbul Fuarı & Konferansı, 2017’de uluslararası platforma da açılıyor. Türkiye’nin kültürel miras varlığının korunması, saklanması ve gelecek yıllara aktarılmasına yönelik çalışan kamu personeli akademisyenler, kurum ve kuruluşlar ile sektörle ilgili tedarikçiler bu fuarda bir araya gelecek. Etkinlikte ayrıca dünyaca ünlü konukların ağırlanacağı konferanslarda, sektörün gelecek vizyonuna yönelik sunumlar yer alacak.

Basın Medya Partneri olarak destek olduğumuz bu fuarda L6 standında yer alacağız. İlgi duyan herkesi bekliyoruz.

 

Bunları da Beğenebilirsiniz

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.