Ödüllü Tarih Yarışması

Tarih ve Teknoloji 1 yaşında! 1. yaşımıza özel bir ödüllü tarih yarışması düzenliyoruz.

0 107

Ödüllü Tarih Yarışması

Tarih ve Teknoloji 1 yaşında! 1. yaşımıza özel bir ödüllü tarih yarışması düzenliyoruz. Tarih bilgisine güvenenleri yarışmamıza bekliyoruz.

Yarışmaya başlamak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

https://goo.gl/mw7PhW

Yarışma koşulları şöyledir;

1. Ödüllü Tarih Yarışması, tarihveteknoloji.com tarafından düzenlenmektedir.

2. Ödüllü Tarih Yarışması, 10 sorudan oluşmaktadır. Her soru 10 puandır. Her sorunun dört şıkkı ve bir doğru yanıtı vardır.

3. Ödüllü Tarih Yarışması’na katılıp tüm sorulara doğru yanıt verenler (100 puan alanlar) arasından üç kişiye çekilişle hediyeler (Bir Tarih Kitabı, Mürekkepli Yazı Takımı, İki Kişilik Müze Bileti) verilecektir.

4. Ödüllü Tarih Yarışması, Google Form üzerinden yapılacaktır. Dolayısıyla yarışmaya katılanlar Google’da oturum açmak durumundadır.

5. Ödüllü Tarih Yarışması’na katılanlar adlarını soyadlarını ve e-posta adreslerini doğru yazmak zorundadır. Eksik veya yanlış bilgi verenler ödül kazanamayacaktır.

6. Ödüllü Tarih Yarışması, 22 Aralık 2016 Perşembe günü saat 12:00‘da başlayacaktır ve 31 Aralık 2016 Cumartesi günü saat 24:00‘da bitecektir.

7. Ödüllü Tarih Yarışması’na katılmak ücretsizdir ve bu yarışma herkese açıktır.

8. Ödüllü Tarih Yarışması’nda ödül kazananlar tarihveteknoloji.com’da ve tarihveteknoloji.com’un sosyal medya hesaplarında 2 Ocak 2017 Pazartesi günü saat 20:00’da duyurulacaktır.

9. Ödüllü Tarih Yarışması’nda ödül kazananlarla e-posta adresleri üzerinden iletişim kurulup kazandıkları hediyeler verdikleri adreslere gönderilecektir.

Bunları da Beğenebilirsiniz

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.